Onkoloji çevirisi

çeviri büromuz onkoloji çevirisi için kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır.

Medikal alanlarla alakalı sözlü ve yazılı çeviriler insanların sağlığı ile ilişkili olduğundan kalitesiz bir çeviri geri dönüşü mümkün olmayan sonuçlara yol açabilir. 2006 yılında faaliyet göstermeye başlayan Semantik Tercüme tıp ve eczacılık fakültelerinden mezun uzman çevirmenleri ve redaktörleri ile mükemmel medikal çeviriler üretmektedir. Onkoloji çevirisi konusunda destek sağladığımız müşteriler arasında, büyük ilaç üreticileri, devlet hastahaneleri, büyük özel hastaneler, tıbbi cihaz üreticisi firmalar, araştırma merkezleri ve tıp doktorları yer almaktadır.

Semantik Tercüme Bürosu olarak yalnızca Türkiyemizin illerinde değil ayrıca ilçelerinin çoğunda da çeviri ve yerelleştirme çözümleri sağlamaktayız. onkoloji çevirisi için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Yalova – Termal, Bingöl – Genç, Giresun – Piraziz, Elazığ – Arıcak, Rize – Derepazarı, Isparta – Yalvaç, Manisa – Soma, Malatya – Doğanyol, Kars – Akyaka, Yozgat – Sorgun, Sinop – Gerze, Muş – Korkut, Edirne – Keşan, Eskişehir – Mahmudiye, Yozgat – Yerköy, Isparta – Gelendost, Şırnak – Cizre, Mardin – Midyat, İstanbul – Ümraniye, Bingöl – Kiğı, Tunceli – Pülümür, Kastamonu – Tosya, Yozgat – Çayıralan, Amasya – Suluova, Mardin – Savur, Kocaeli – Başiskele, Isparta – Senirkent, Düzce – Kaynaşlı, Diyarbakır – Çınar, Samsun – Havza, Kırıkkale – Çelebi, İzmir – Karaburun, Yalova – Altınova, Niğde – Çiftlik, Kilis – Polateli, Konya – Hadim, Van – Gevaş, Batman – Beşiri, Muş – Bulanık, Erzincan – Çayırlı, Uşak – Banaz, Hakkari – Çukurca, Gümüşhane – Torul, Erzurum – Narman, Sinop – Ayancık, Hatay – Belen, Kütahya – Emet, Tunceli – Pertek, Elazığ – Palu, Yalova – Çiftlikköy, Yozgat – Çekerek, Sakarya – Erenler, Çankırı – Kurşunlu, Batman – Sason, Çorum – Ortaköy, Konya – Meram, Tokat – Pazar, Kütahya – Çavdarhisar, Bilecik – Gölpazarı, Kastamonu – Abana, Zonguldak – Çaycuma, Mardin – Dargeçit, Adıyaman – Gerger, Elazığ – Baskil, Muğla – Köyceğiz, Ankara – Yenimahalle, Bilecik – İnhisar, Mersin – Çamlıyayla, Ordu – Korgan, Kars – Sarıkamış

Kaliteli çevirilerimiz için bize işlerini teslim eden müşterilerimizden yaptığımız işi öven sayısız e-posta alıyoruz. Aşağıdaki listede bu mesajlardan bazı örnekleri okuyabilirsiniz:

 • Rekabetçi fiyat, müthiş kalite… Firmamızı çeviri sorunundan tamamen kurtardığınız için çok teşekkürler.
  (Dış Alımlar Müdürü)
 • Semantik Tercüme Bürosunun proje koordinatörleri ve yöneticileri gerçekten çok başarılılar. çeviri projelerimizin hepsinde projelerin ilk gününden son gününe kadar bizimle temas kurarak gereken her yerde bize sorular yönelttiler, bizden fikir aldılar. Proje süreçleri konusunda sürekli bize bilgi aktardılar. Sizinle işbirliği yapmak gerçekten keyif verici.
  Genel Müdür Yardımcısı
 • Onkoloji çevirisi alanında uygun çeviri şirketini bulmak çok kolay değil. Bu işte uzmanlık ve tecrübe sahibi çok az sayıda şirketten biri de Semantik Dil Hizmetleri. Tıbbi terimlere hakimiyetleri çok iyi.
  (Onkoloji Uzmanı)
 • Hastanemiz için bir çeviri belleği oluşturduğunuz için çeviriye ayırdığımız bütçeyi azalttık. Sizi seçmekle çok iyi bir karar verdiğimizi şimdi anlıyorum. Sahip olduğunuz ileri teknoloji ne kadar gurur duysanız azdır. Tanıdığımız tüm kurumlara sizi öneriyoruz. Yönetim Kurulu üyesi
 • Bugüne kadar çalışmış olduğumuz bütün çeviri bürolarından farklısınız. Yüksek kaliteniz, güvenilir ve disiplinli çevirileriniz ve bize sağladığınız rekabetçi için şirketinize çok teşekkür ederim.
  (Satın Alma Müdürü)
 • Tıp tercümeleri konusunda bu derece usta olmanıza hayret ettim. Bu alanda geçmişte birlikte çalıştığımız yabancı şirketlerin hepsinden daha iyisiniz.
  (Özel Hastane Genel Müdürü)
 • Tıbbi çeviriler hastanemiz açısından çok kritik. Bize gönderilen doktor raporlarında yapılabilecek en küçük bir tercüme hatası hastalarımızın sağlığına zarar verebilir. Semantik Tercüme Bürosu işimizin hassasiyetini bildiğinden tercümelere her zaman aşırı itina gösteriyor. (Hastahane Sahibi)
 • Tıbbi cihazlarımızın bakım kılavuzlarını 30 farklı dile üstün bir başarıyla tercüme ettiniz. Hem tıbbi hem de teknik terminolojiye hakimsiniz. Bundan sonra hep Semantik Tercüme ile işbirliği yapacağız.
  (Pazarlama Müdürü)
 • Çeviri şirketleriyle işbirliği yapmak firmamız için hep problem olmuştu. Semantik Çeviri Bürosu ile bu sorundan kurtulduk. Profesyonel dil uzmanları ile çok kaliteli hizmet sağladıklarını özellikle belirtmek istiyorum.
  (Göz Kliniği Sahibi)
 • Tahlil raporlarımızın Kırgızcaya çevirisinin yapılmasında profesyonelce çalışarak harika bir iş çıkarttınız. Tıp çevirilerindeki profesyonelliğiniz hayranlık uyandırıyor. Gerçekten teşekkür ediyorum.
  (Tıp Doktoru)
 • Semantik Çeviri Bürosunu kardeşim tavsiye etmişti. Ar-Ge çalışmalarımın Farsçaya çevirisi çok beğenildi. Teşekkürlerimiz kabul edin lütfen.
  (Yardımcı Doçent)
 • Şirketimiz adına oluşturduğunuz tıbbi sözlük gerçekten bizim çok işimizi gördü. Aradan onca yıl geçmiş olmasına rağmen o sözlükten halen yararlanıyoruz.
  (Doktor)

Onkoloji çevirisi

onkoloji çevirisi ile ilgili isteklerinizin tümü için Semantik Çeviri Bürosuna mail atabilir veya arzu ederseniz doğrudan bizi telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Şirketimizin faaliyete geçtiği ilk günden bu yana tıbbi tercüme ve tıbbi çeviri kapsamında sayılamayacak kadar çok işi çok büyük bir başarıyla tamamladık. Aşağıda bulunan listede medikal tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sunduğumuz alanlardan bazı ana başlıklar listeleniyor:

Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Psikanaliz, Epistemoloji, Acil Tıp, MR, İlaç Tescil Belgesi, Farmasötik, Ortopedi ve Travmatoloji, Klinik Laboratuvar, Tıbbi Genetik, Klinik Deney, Farmakolojik Araştırma, Adli Toksikoloji, Tıbbi Cihaz, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, Enfeksiyon Hastalıkları, Oftalmoloji, Kongre Sunumu, Sağlık Ekonomisi Araştırması, Adli Patoloji, Spektroskopi, Epikriz, Nefroloji, Toksikoloji, İşyeri Hekimliği, Nöroşirurji, Hasta Bilgi Föyü, Obezite, Prospektüs, Halk Sağlığı, Jinekoloji, Tıbbi Donanım, Medikal Malzeme Kullanım Kılavuzu, Radyografi, MRI, Bitirme Tezi, Hematoloji, Çocuk Hastalıkları, Araştırma Broşürü, Çocuk Sağlığı, Supramoleküler Kimya, Diyagnostik, Tıbbi Talimatname, Farmakoloji, Romatoloji, Dermatoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Histoloji, Radyasyon Onkolojisi, Ruhsatlandırma, Gastroenteroloji, İntaniye, İç Hastalıkları, Tıbbi Ürün Katalogu, Kanser Biyolojisi, Tıbbi Dergi, Patoloji, Nörofizyoloji, Adli Jinekoloji, Bağışıklık Testi, Polipektomi, Mikrocerrahi, Reflü Cerrahisi, İmmunoloji, Tıbbi Bülten, Tıp Hukuku, Organ Nakli, Akupunktur, Tıbbi Ürün, Tıbbi Uzmanlık Tezi, Tıbbi Mevzuat, Epidemiyoloji, Kan Analiz Cihazları, Akademik Makale, Ortopedik İmplant, Medikal Bülten, Doktor Raporu, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Lökaferez Sistemleri, Çocuk İmmünolojisi, Klinik Biyokimya, Adli Tıp, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Zührevi Hastalıklar, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Olgu Sunumu.

Neden Semantik Tercüme Bürosu?

Onkoloji çevirisi

Çeviri firmamızı piyasadaki rakiplerimizden farklı kılan temel noktalar ileri teknolojik altyapımız, büyük ve çok dilli projelerdeki uzun senelere dayanan deneyimimiz, müşteri sırları konusundaki prensiplerimiz, ve çeviri sürecinin her kademesinde uygulamakta olduğumuz kalite güvence süreçleridir.
Yalnızca Türkiye’de değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden bizi tercih eden müşterilerimize onlarca dilde tıbbi tercüme hizmetleri sunuyoruz. Onkoloji çevirisi konusunda hizmet sağlamakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Hırvatça Onkoloji çevirisi, Farsça Onkoloji çevirisi, Macarca Onkoloji çevirisi, Katalanca Onkoloji çevirisi, Kazakça Onkoloji çevirisi, Gürcüce Onkoloji çevirisi, Çekçe Onkoloji çevirisi, Türkçe Onkoloji çevirisi, Lehçe Onkoloji çevirisi, İtalyanca Onkoloji çevirisi, Altayca Onkoloji çevirisi, İngilizce Onkoloji çevirisi, Sırpça Onkoloji çevirisi, Arnavutça Onkoloji çevirisi, Japonca Onkoloji çevirisi, Fince Onkoloji çevirisi, Yunanca Onkoloji çevirisi, Almanca Onkoloji çevirisi, Slovakça Onkoloji çevirisi, Filipince Onkoloji çevirisi, Hintçe Onkoloji çevirisi, Rusça Onkoloji çevirisi, Urduca Onkoloji çevirisi, Azerice Onkoloji çevirisi, Fransızca Onkoloji çevirisi, İbranice Onkoloji çevirisi, Hollandaca Onkoloji çevirisi, Bulgarca Onkoloji çevirisi, İsveççe Onkoloji çevirisi, İspanyolca Onkoloji çevirisi, Ermenice Onkoloji çevirisi, Çince Onkoloji çevirisi, Endonezce Onkoloji çevirisi, Romence Onkoloji çevirisi, Makedonca Onkoloji çevirisi, Felemenkçe Onkoloji çevirisi.

Bugünün küreselleşen dünyasında en yüksek kaliteli tercüme hizmetlerinin sadece ve sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğine inanıyoruz. İşte bu sebeple tercüman ve editörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti üretiyorlar.

Onkoloji çevirisi

Onkoloji çevirisi konusunda Türkiye’nin en başarılı firması: Semantik Çeviri

Onkoloji çevirisi

Yazan : Necati Ergin

örnek anahtar kelimeler
tıbbi çeviri, onkoloji çevirisi, medikal tercüme, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu, tercüme bürosu, tıbbi tercüme, çeviri bürosu, medikal çeviri.

Posted in: